Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 9684
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Civil 3D 2025
Autodesk Civil 3D 2025 CS+ pro vaše projektování
Školení, kurzy
Online školení Autodesk
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1448597004:

Trainee - Automotive R&D Centrum Praha (1448597004)
Popis poziceZajímá Tě automobilový průmysl?
Chtěl bys být součástí vývoje chytrých aut?

Pro náš nový projekt hledáme studenty technických oborů se znalostí elektro, HW, SW, mechanické konstrukce a další.

Co Tě čeká?
* Spolupráce na zajímavém projektu ve špičkově vybaveném pražském R&D centru již v průběhu studia
* Získat cenné know-how a technické zkušenosti z vývoje systémů aktivní bezpečnosti
* Být součástí vývojových projektů a aktivně používat angličtinu při každodenní komunikaci

A teď něco o Tobě...
* Jsi student minimálně 3. ročníku technického oboru se zájmem o automobilový průmysl
* Se nebojíš zkoušet nové věci a čelit výzvám
* Máš přehled o elektronických systémech v moderních vozidlech a jejich funkcích
* Mluvíš plynule anglicky
* Máš řidičský průkaz sk. B

My nabízíme:
* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
* Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
* Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
* Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
* Osobní rozvoj díky odborným školením
* Práci v mezinárodním týmu, aktivní využití anglického jazyka, dlouhodobou spolupráci, kompletní zaškolení, stravenky, firemní akce a další…
Působiště:VALEO PRAHA - Hlavní město Praha - Praha
Práce:Práce na zkrácený úvazek
Termín:vloženo 3.2.2020
-ZÁJEM-
přejdete na Jobs.cz
JOBS.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.