mxlx
04.11.2008, 16:21
Dobrý den.
Velmi mě uchvátila možnost importovat data do CIVIL 3D z aplikace Google earth. Tuto možnost jsem myslel že využiji ve své bc. práci. Bohužel velikost mého úseku je dlouhá 130 km a nepřišel jsem na to (a to jsem se tomu věnoval už hodně hodin) jak je možno a zdali je to možno spojit několik map dohromady a hlavně terén. Protože jediná možnost je oddalení mapy v google earth a pak postradam nejen detail mapy ale i vrstevnice jsou velmi zkreslene. idealní by bylo abych si podel sve trasy udělal několik importu a nějakym přikazem je pospojoval a to nejen mapy ale i teren. Děkuji za případnou pomoc a doufam že nějake řešení existuje neb se nejedna dle meho o nějak ojediněli problem.
Přeji hezký den
LM
Velmi mě uchvátila možnost importovat data do CIVIL 3D z aplikace Google earth. Tuto možnost jsem myslel že využiji ve své bc. práci. Bohužel velikost mého úseku je dlouhá 130 km a nepřišel jsem na to (a to jsem se tomu věnoval už hodně hodin) jak je možno a zdali je to možno spojit několik map dohromady a hlavně terén. Protože jediná možnost je oddalení mapy v google earth a pak postradam nejen detail mapy ale i vrstevnice jsou velmi zkreslene. idealní by bylo abych si podel sve trasy udělal několik importu a nějakym přikazem je pospojoval a to nejen mapy ale i teren. Děkuji za případnou pomoc a doufam že nějake řešení existuje neb se nejedna dle meho o nějak ojediněli problem.
Přeji hezký den
LM