Zobrazit plnou verzi příspěvku: Inventor na Win XP

Krauši
29.05.2008, 09:41
Mám podobný problém, jako někteří zde. Jedná se o spadnutí inventoru 2008 při načítání knihoven. Jenže mě to dělá na WinXP Prof. Nejdřív jsem si myslel, že jde o nějakou systémovou chybu , tak jsem komplet přeinstaloval PC, ale je to pořád stejné. Nemám moc nadupaný počítač , ale Inventor tam šel. Nevím ale přesně od kdy to nejde. V PC mám Athlon 2.6 - 1 GB RAM a grafiku Ge Force 5200 128Mb

Krauši
05.06.2008, 06:29
   Když tady tak pročítám diskuzi, tak asi můj problém bude asi opravdu v PC. Podle některých příspěvků by inventor na tom mým pracovat neměl, a když tak asi hodně omezeně. Poradíl by mi tedy někdo , jak by aspoň přibližně měla taková počítačová sestava vypadat??

Vladimír Michl
05.06.2008, 07:37
Úplně nejjistější je sáhnout po některé z Autodeskem oficiálně certifikovaných stanic - viz:
http://www.inventor-certified.com/graphics/cert_ws.php

K4my
05.06.2008, 08:28

[QUOTE=Vladimír Michl]Úplně nejjistější je sáhnout po některé z Autodeskem oficiálně certifikovaných stanic - viz:
http://www.inventor-certified.com/graphics/cert_ws.php[/QUOTE]Pane Michl, proc mam pocit ze je to vse neco jako hezka reklama, proc autodesk neuvadi rychlostii s beznyma Grafickyma kartama?

Vladimír Michl
05.06.2008, 09:03
Ta tabulka není "soutěž v rychlosti", jde o seznam Autodeskem vyzkoušených a "posvěcených" stanic pro práci s Inventorem. Grafické karty jsou dodané výrobcem dané stanice.
 
Ono v profesionální praxi nemá moc smysl riskovat nějakými experimenty s 3D stanicí - výpadky pak stojí víc než nějaké jednotky tisíc ušetřené na herní grafické kartě nebo noname počítači (zvlášť při ceně celého 3D CAD pracoviště vč. software a "obsluhy").

solda
17.06.2008, 08:24
No ono je sice hezké že jsou to autodeskem vyzkoušené sestavy, ale z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že na certifikovane stanici od HP pada a ma chyby inventor uplne stejne jako na necertifikovanem PC slozenem pro INV.Bylo mi rečeno, máš problémy? kup si certifikovanou stanici.mam certifikovanou stanici mam stejne problemy, problem neni v PC ale v Inventoru.Co vic Kč ušetřené na tom že PC neni certifikovany a ze neni od HP jsem investoval do hardwearu ne do jmena nebo reputace, nebo do certifikace a mohu jen říci, že inventor na necertifikovanem PC běhá mnohem lépe...ale pořád špatně.