Zobrazit plnou verzi příspěvku: Revit - dotaz na funkce

Ivan Korch
03.11.2004, 14:49
Z verze Revit 6.1 jsem přešel na verzi Revit 7. Nová verze má několik nových skvělých funkcí. Oceňuji především funkci "Legend". Jiné jsem zatím nevyužil.
Něco mi ale v Revitu stále chybí. Je šance, že se někdy objeví vedle ikony "Zoom in region" také ikona "Previous scroll/zoom"? V Autocadu tato ikona je. Také jsem čekal, že se někde, třeba na spodní liště vedle rolety pro měřítka, objeví roleta pro "Underlay". Již několik měsíců pracuji na vícepodlažních objektech, ve kterých se musím "100xdenně" přepínat pomocí "Underlay" pro ověřování návazností jednotlivých podlaží. Dost to zdržuje, když se musí otevírat nejprve "View properties".  
Ivan Korch

Vladimír Michl
03.11.2004, 22:03
Revit je pro "rychlospouštění" příkazů zaveden spíše na klávesové zkratky, ne na ikonky (je to rychlejší). Na Zoom Předchozí/Previous funguje (už i ve verzi 6.1) zkratka ZP.
Ovládací prvek na Underlay už je v seznamu přání...