Zobrazit plnou verzi příspěvku: VÍCE VÝKRESŮ V JEDNOM .IDW

Lukáš Záruba
03.05.2018, 09:09
Ahoj, napadlo mě jestli by nešlo mít jeden soubor .idw a do něj "nalinkovat" jiné již hotové soubory .idw a vytvořit tak výkres např.: "xx-xxxxx.A-dílna-A3" který by pro danou sestavu obsahoval všechny výkresy ve formátu A4. Nechce se mi již automaticky vyexportovaná .pdf ručně sloučovat do skupin v jiném programu. Má někdo podobný problém nebo to řešíte jinak prosím poraďte.

masa1
03.05.2018, 09:23
Dobrý den.A co takhle zkusit to složit přes Multi-Sheet Plot?Aktuálně nemám nainstalováno na PDF nic jiného než "Microsoft Print to PDF", které umí formáty jen do A3. Takže jsem nemohl zkusit nic většího. Ale pro jiný PDF driver by měla být možnost používat i větší formáty.uploads/1047/A4x2.pdf

Lukáš Záruba
03.05.2018, 09:43
Díky za informaci ale já nemám problém s výstupem do .pdf. U všech výkresů mám přes I.logic nastavený automatický export. Mám problém se balíkem výkresů který jde na dílnu. Odevzdávám hlavní sestavu + výkresy jednotlivých dílů ( cca 60-70ks výkresů ).  Sestava je z většiny stejná jako předchozí liší se jen v pár dílech které se vyvíjí pro daný typ aplikace. Já bych chtěl mít jeden výkresový soubor pro A3 a druhý pro A4 do kterých by byly nalinkovány jednotlivé dílce a podsestavy vždy pro danou sestavu. Jelikož většinou již vezmu hotovou sestavu uložím ji pod nové číslo a upravím jen nové díly a ty bych vyměnil i v souboru výkresů a bylo by, které by se taky přeuložily pod nové číslo sestavy.

horror
03.05.2018, 10:47
Pokud Vám rozumím, můžete si vyrobit vícelistový výkresový dokument. První list by reprezentoval sestavu dále na dalších listech -> výrobní výkres 1 -> výkres 2 atd.... Takto v jednom dokumentu můžeme mít nespočet součástí pod jedním souborem (a již dost objemným)Při editaci hlavní sestavy by jste již na kartě správa dal nahrazení souboru výkresu který je velmi mocný nástroj a pokud díly vycházejí ze stejného praotce vždy vám zůstane alespoň hlavní kontura kót ne-li skoro vše z původního dílu. Takto by jste však musel dbát na to zda jste správně vyměnil všechny podřízené výkresy, ale technicky to možné je.

Rumisch
03.05.2018, 11:23

Nepouzivate Vault? Na toto je Vault idealny nastroj.To co sa pytate ma na prvy pohlad logiku, ale aj nevyhody. Koli jednemu dielenskemu vykresu musite otvarat celu zostavu. Pri vacsi zostavach je to uz Problem.Pri zamene dielov mat pod kontrolou zdrojovy diel pre idw, t.j pod idw musi byt vzdy spravny model.