Vytisknout stránku | Zavřít okno

Dynamo a 3D tisk

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=28794
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:22


Téma: Dynamo a 3D tisk
Odeslal: Balda
Předmět: Dynamo a 3D tisk
Datum odeslání: 02.kvě.2019 v 10:03
Dobrý den / Ahoj,
pro aktuálně řešený výzkumný projekt na TUL  řeším přípravu modelu (Revit) pro 3D tisk.
Chtěl bych objekt zdi "převést" na křivky, které by představovaly trasu tiskové hlavy. Přiložené obrázky řeknou víc a jednodušeji.

Pro daný úkon bych chtěl použít DYNAMO. Potvrdí mi někdo, že je to správná cesta? Nejde mi o konkrétní postup, ale jestli se touto cestou vůbec vydávat.

Díky

Vladimír


-------------
Ing. arch. Vladimír Balda
http://www.balda.biz/



Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 02.kvě.2019 v 14:30
Dobrý den, asi ano. Dynamo vidí stěnu (definice její polohy) jako čáru, tloušťku taky zjistíte a dokážete tam nadefinovat body na vnitřní/vnější hraně, které propojíte čárou. 




-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 03.kvě.2019 v 09:53
Nějaké ukázky a doporučení pro 3D tisk najdete také v blogu:
https://www.nazdi.cz/2019/05/3d-tisk-modelu-z-revitu-prakticke-pokyny.html" rel="nofollow - Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno