Vytisknout stránku | Zavřít okno

Nezobrazuje se mi výplň křivky

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=30261
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:50


Téma: Nezobrazuje se mi výplň křivky
Odeslal: RomanCZE
Předmět: Nezobrazuje se mi výplň křivky
Datum odeslání: 29.bře.2020 v 10:47
Dobré ráno,
vytvořil jsem si rámeček. Vložil jsem ho jako blok, ale zobrazí se mi špatně. Místo tlusté čáry se mi zobrazí dvě a rohy se mi nevyplní, nevíte čím to je? Děkuji moc za rady.

PS. zde jsou obrázky, co mám na mysli. V úpravě:  https://ctrlv.cz/gKpy" rel="nofollow - https://ctrlv.cz/gKpy
  Na výkresu:  https://ctrlv.cz/u2fu" rel="nofollow - https://ctrlv.cz/u2fu



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 29.bře.2020 v 11:05
Nemáte vypnutou [VAR]FILLMODE[/VAR]?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: RomanCZE
Datum odeslání: 29.bře.2020 v 11:11
Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

Nemáte vypnutou [VAR]FILLMODE[/VAR]?
Bohužel :/ Zkoušel jsem a mám ji zapnutou.


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 29.bře.2020 v 11:24
A jste v půdorysném pohledu té křivky? 

Zkuste také vypnout (nebo změnit) hardwarovou akceleraci grafické karty - nekompatibilní grafika se občas také takto projevuje.

(mimochodem, nejde o typy čar ale o výplň křivky)


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: deedea96
Datum odeslání: 31.bře.2020 v 15:00
A když ten blok rozložíte? Potažmo "_REGEN"



Vytisknout stránku | Zavřít okno