Vytisknout stránku | Zavřít okno

INSERT vs CLASSICINSERT

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=31158
Datum vytištění: 25.čer.2026 v 15:34


Téma: INSERT vs CLASSICINSERT
Odeslal: Peter Jirat
Předmět: INSERT vs CLASSICINSERT
Datum odeslání: 21.říj.2020 v 10:07
Dá se v A2021 předefinovat, aby při zadání I mi vyběhl panel Classicinsert namísto toho nového Insert block panelu? Na změnu PGP to nereaguje. Změna CUI? Tohle už si nějak nepamatuju...

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 21.říj.2020 v 10:18
Ribbon volá přímo paletu, takže tam byste musel upravit CUI aby volal příkaz. Ale jinak pro příkazové zkratky i přímo zadávané příkazy stačí zakázat standardní INSERT a předefinovat jej na klasický.

Tedy:
_UNDEFINE _INSERT
popř.
(command "_UNDEFINE" "_INSERT")
a
(defun C:VLOŽ ()(command "_CLASSICINSERT"))
(defun C:_INSERT ()(command "_CLASSICINSERT"))



-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: johny
Datum odeslání: 21.říj.2020 v 12:22
Asi to máte v tom PGP blbě, páč to normálně funguje
Pokud máte český acad, tak ten příkaz musí být česky


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 21.říj.2020 v 18:35
Dík za nakopnutí, používám pro editaci Notepad++, a tam i když zedituju soubor a zavřu, tak se změny neuloží, pokud opravdu nekliknu na Save. Teď už to dělá co má.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno