| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| Převod z DGN do "mínusového" JTSK Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=32814 Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:51 Téma: Převod z DGN do "mínusového" JTSK Odeslal: Mantlík Předmět: Převod z DGN do "mínusového" JTSK Datum odeslání: 26.led.2022 v 11:59
Odpovědi: Odeslal: PetrJu Datum odeslání: 26.led.2022 v 15:41
Odeslal: Mantlík Datum odeslání: 26.led.2022 v 16:12
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|