Vytisknout stránku | Zavřít okno

přejmenováni dílů v modelu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=35215
Datum vytištění: 25.čer.2026 v 06:20


Téma: přejmenováni dílů v modelu
Odeslal: ponda88
Předmět: přejmenováni dílů v modelu
Datum odeslání: 05.čer.2024 v 11:18
Ahoj,

chci přejmenovat díly v modelu abych je nemusel přejmenovávat ve složce a znovu vazbit. jde to nějak?
v solidedgi to umím, ale v inventoru ne

mnohokrát děkuji



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 05.čer.2024 v 16:02
To jde jednoduše pomocí Vaultu (vč. bezplatné verze Basic), alternativně pomocí Design Assistantu. Viz např.  https://www.cadforum.cz/cz/jak-vytvorit-jinou-variantu-modelu-z-kopie-sestavy-inventoru-tip7234 - CAD Fórum - Jak vytvořit jinou variantu modelu z kopie sestavy Inventoru? (cadforum.cz)



-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno