Vytisknout stránku | Zavřít okno

Autocad architecture 2011

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=35977
Datum vytištění: 22.čer.2026 v 14:28


Téma: Autocad architecture 2011
Odeslal: Roman121212
Předmět: Autocad architecture 2011
Datum odeslání: 18.čer.2026 v 16:28
Zdravím, potreboval by som pomôcť pri správe programu. mal som nainštalované dva autocady 2011 a 2012. po odinštalovaní 2012 mi prestali ísť príkazy napr. uložiť ako a rôzne príkazy. zobrazí sa mi iba okno a program mi akože zamrzne. po stlačení esc mi dá možnosť zavrieť program alebo počkať na reagovanie programu. 



Odpovědi:
Odeslal: LukasG
Datum odeslání: 19.čer.2026 v 10:06
A nemáte to ve Windows 11? Tyhle verze už asi pod Win 11 nepojedou.


Odeslal: Roman121212
Datum odeslání: 19.čer.2026 v 13:32
nie, mám to na Windovs 7. 



Vytisknout stránku | Zavřít okno