Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5628 

CAD tip CAD tip # 11290:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Dvoufaktorová (víceúrovňová) autorizace při přihlášení do A360.

A - odpověď Při přihlašování do cloud služeb Autodesku (např. A360) vaším "Autodesk ID" můžete volitelně využívat i bezpečnější dvoufaktorovou (dvoufázovou) autorizaci. Uživatel si může víceúrovňovou autorizaci nastavit kliknutím na ikonu Nastavení (v pravém horním rohu – iniciály jména nebo ikona) > Můj účet.

V kategorii Nastavení zabezpečení (Security settings) klikněte v řádku Dvoufázové ověření (2 Step Verification) na tlačítko Nastavit (Set Up).

Při jednom z kroků verifikace uživatele je nutné vybrat ze dvou možností – autorizace pomocí SMS zprávy anebo autorizace pomocí telefonátu:

Následně postupujte podle pokynů a dokončete nastavení. Po úspěšném potvrzení se zobrazí hlášení Povoleno - pro vaše následná přihlášení je tak vynuceno dvoufázové ověření:

A360cloud
100% *  CAD 
1.2.2017    589×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: A360 · cloud ·

Zpět   Všechny další tipy

Chyba „Object reference not set to an instance of an object“ při tvorbě izometrie. « | » Operace s čísly uvnitř výkresových textů a atributů - NumInText.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist