Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5444 

CAD tip CAD tip # 8994:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak ve Vaultu vyhledat všechny (popř. "jen mnou") vydané soubory?

A - odpověď Pro vyhledání/nalezení všech vydaných (check-out) souborů použijte podrobné vyhledávání Vaultu. V patřičném úložišti Vaultu zadejte podmínku (vlastnost) "Vydal" a zvolte hodnotu "není prázdné".

Vault tak vybere všechny dokumenty, které někdo vydal - tedy dokumenty vydané. Můžete tak zaurgovat jejich vrácení nebo (jako Správce) použít funkci Vrácení vydaní (Undo Checkout).

Tuto podmínku si můžete uložit a hledání kdykoliv snadno zopakovat např. při pravidelné údržbě Vaultu.

Pokud do podmínky "Vydal" zadáte vaše jméno, Vault vypíše pouze dokumenty vydané na vaši osobu (tj. "moje"). Zadání podmínky si rovněž můžete uložit. Uložené podmínky standardně platí pouze pro vás a nebudou tak kolidovat s jinými klienty Vaultu.

Vault
100% *  CAD 
3.1.2013    992×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Vault ·

Zpět   Všechny další tipy

Nastavení šrafy řezu pro neocelové materiály ve výkresech Inventoru (šraf.vzor dle materiálu). « | » Zašedlá volba Sledování paprsku v nastavení zobrazení Revitu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist