Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 6009 

CAD tip CAD tip # 7322:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Kopie existujících rozvržení z jiného DWG výkresu.

A - odpověď Pokud potřebujete do rozpracovaného výkresu vložit sadu hotových rozvržení, která již máte nadefinována v jiném DWG výkresu, můžete využít příkaz ROZVRŽENÍ s volbou šAblona.

Nevýhodou tohoto postupu je to, že vkládaná rozvržení budou v novějších verzích AutoCADu vložena v pořadí podle abecedy.

Pokud chcete zachovat původní pořadí rozvržení, můžete použít utilitu CADstudio GetLayouts. Po jejím načtení a spuštění příkazu GetLayouts se aplikace dotáže na jméno externího DWG výkresu a bez jeho otvírání naimportuje všechna jeho rozvržení do aktuálního výkresu (rozvržení stejného jména neimportuje ani nemění).

Utilitu GetLayouts si můžete stáhnout z www.cadstudio.cz/download.

ACADADTACADMACADE
100% *  CAD 
23.4.2010    2995×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Automatické ukládání kopie výkresu ve starším formátu DWG. « | » DWG-import v 3ds Max - rozdíly "AutoCAD Drawing" a "Legacy AutoCAD".

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist