Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4800 

CAD tip CAD tip # 9404:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

V Mapu/Civilu nejdou hromadně vybírat vrcholy křivky nad obrázkem.

A - odpověď U křivek (polyline, např. vrstevnic) zobrazených nad vloženým rastrovým obrázkem v pozadí nelze v AutoCADu Map 3D, Civil 3D a v Raster Design hromadně vybírat (a následně editovat) vrcholy (uzly) se stisknutým Shift (vícenásobný výběr). Podobně také nelze odebírat objekty z výběrové množiny.

Příčinou je kolize s metodou výběru rastrových obrázků pomocí Shift-kliknutí dovnitř obrázku. Vypněte si proto tento rozšířený výběr obrázků pomocí volby příkazu MAPIOPTIONS - na kartě Obecné vypněte volbu "Shift+levé tlačítko pro výběr obrázku".

MapCivilTBCO
100% *  CAD 
22.8.2013    1438×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Autodesk Bridge Module mi nefunguje pod českým Civil3D 2014. « | » CAD formáty podporované v aplikaci Autodesk VRED Pro.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist