Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2967 

CAD tip CAD tip # 1387:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Je model předplatného již "napořád"? Mohu roční předplatné vynechat?

A - odpověď Pokud použiji model aktualizace software firmy Autodesk formou předplatného (Subscription, např. Autodesk Inventor, AutoCAD, Revit), musím předplatné platit už napořád? Vynechám-li, znamená to, že budu později muset koupit znovu plnou verzi?

Nikoliv, pokud z nějakého důvodu nebudete chtít v následujícím období získat aktualizace programu, můžete předplatné vynechat a novou verzi později získat za cenu upgrade (což ale ve většině případů znamená méně výhodněji než u předplatného).
U aplikací bez možnosti upgrade (Inventor Professional, Revit, Civil) je potřeba při obnově vynechaného subscription uhradit tzv. "retroactive fee".

(situace: duben 2006)

ACADInventorRevitCivil
100% *  CAD 
13.6.2001    2384×  
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · Inventor · Revit · Civil 3D ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak exportovat 3D data z Mechanical Desktopu do starších ACIS-kompatibilních aplikací. « | » Přehled vlastností objektů Architectural Desktopu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist