Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 3370 

CAD tip CAD tip # 11814:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

AutoCAD se mi po přihlášení hlásí jako Trial verze (zkušební)

A - odpověď Po spuštění AutoCADu, LT, Inventoru, Revitu nebo jiného CADu a přihlášení k subscription účtu se aplikace ohlásí a nadále pracuje najednou jen jako "TRIAL" verze (tedy zkušební). Proč?

Ověření licence probíhá přes vás účet Autodesk Account (tedy vaše Autodesk ID). Ujistěte se že se přihlašujete na správný účet (se správným přihlašovacím jménem) a že ve vašem účtu máte správně přiřazenu licenci spouštěného programu. Pokud nespravujete vaše firemní licence sami, kontaktujte prosím vašeho správce Autodesk subscription aby ověřil toto přiřazení licence k vašemu Autodesk ID.

ACADInvFusion360RevitMaxCivilLT
100% *  CAD 
26.2.2018    653×  
 
platí pro: AutoCAD · Inventor · Fusion360 · Revit · 3ds Max · Civil 3D · AutoCAD LT ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak převést 3D CAD model do formátu glTF 2.0 (GLB)? « | » Jak z iLogic zjistit, zda je dokument nebo složka jen pro čtení (read-only)?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist