Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 5649
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze
 

CAD zprávy

 
Týden oslavy AutoCADu
CAD-NEWS květen 2024
Srdečně vás zveme na konferenci CADfórum 2024 na Slovensku
ARKANCE nabízí řadu software Carveco, která navazuje na Autodesk Art
Květnový den s CAM technikem – bezplatná online konzultace pro vaši
Květnový den s CAD technikem – bezplatná online konzultace pro vaši
Další novinky Další CAD novinky
 

Partnerství

 
Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál
 

eShopCAD Shop

 
eShop: CAD produkty
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - nejvýhodnější CAD/CAM
Autodesk Revit
Lepší Autodesk Revit 2025 CS+
- revoluce v projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

O portálu O portálu CADforum.cz

 

Co je CADforum.cz/CADforum.sk ?

 

CADforum.cz je mezinárodní webový portál, který poskytuje zdroje a informace týkající se softwaru pro počítačem podporované navrhování (CAD). Jedná se o českou i zahraniční online komunitu pro uživatele CAD softwaru společností Autodesk a Arkance Systems, zejména programů AutoCAD, Revit, Civil 3D, Inventor a Fusion 360. Tyto webové stránky nabízejí řadu služeb, jako je diskusní fórum, články, tipy a triky, knihovny bloků, výukové programy, utility a CAD soubory ke stažení. CADforum je k dispozici v několika jazycích a je oblíbeným zdrojem informací pro uživatele CAD po celém světě. V současnosti má více než 1 milion registrovaných uživatelů.

CADforum.cz funguje už od roku 2000 a vybudovalo si dobrou pověst jako spolehlivý zdroj informací a zdrojů pro uživatele CAD softwaru. Webové stránky pokrývají širokou škálu témat týkajících se softwaru CAD, BIM, CAM, GIS a PDM, včetně 2D a 3D kreslení, modelování, publikování výkresů a uživatelských přizpůsobení. Poskytuje také aktuální informace o nejnovějších verzích a funkcích různých CAD programů. Kromě online komunity a zdrojů nabízí CADforum.cz také odborné profesionální nástroje, jako jsou online převodníky a kalkulačky pro uživatele CAD. Na webu pracuje tým odborníků, kteří pravidelně přispívají články a návody a také odpovídají na dotazy a požadavky uživatelů v diskusním fóru. Celkově lze říci, že CADforum.cz je vynikajícím zdrojem informací pro uživatele softwaru CAD, ať už se jedná o začátečníky nebo zkušené profesionály.

Autodesk Platinum Partner

Portál CADforum je provozován společností Arkance Systems, celosvětovou organizací a partnerem Autodesku (jedním z největších Autodesk Platinum Partnerů), která poskytuje software a služby pro digitalizaci výrobního a stavebního průmyslu.