Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5102 

CAD tip CAD tip # 10579:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Hromadná konverze DGN souborů do formátu DWG.

A - odpověď AutoCAD i AutoCAD LT umí pracovat se soubory formátu .DGN - buď je podložit formou xrefu nebo importovat. Následně je jde uložit do běžného DWG výkresu.

Pokud potřebujete hromadně převést několik DGN souborů do DWG, nemusíte je zpracovávat ručně po jednom, ale můžete pro tento převod využít utilitu DGNconvert. Tuto LISP aplikaci načtěte (APLČTI) a spusťte (příkaz DGNCONVERT) v prázdném výkresu AutoCADu, v dialogu stromu prohlížeče a pomocí tlačítka "Add" zvolte soubory pro převedení, vyberte verzi cílového formátu DWG a spusťte dávkový proces.

Aplikace DGNconvert je bonus utilita řady "CS+", takže zákazníci CAD Studia si ji mohou spolu s dalšími bonusy bezplatně stáhnout na Helpdesk serveru.
ACAD
100% *  CAD 
11.11.2015    1088×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak zpřístupnit původní verzi příkazu Kopírovat návrh ve Vaultu? « | » Jaký je rozdíl mezi profily Civil-čeština a Civil-čeština metrické?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist