Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 3430 

CAD tip CAD tip # 11432:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Mám pro AutoCAD, Inventor či Revit použít herní režim Windows 10?

A - odpověď Herní režim (Game Mode, Win+G) v aktuální verzi Windows 10 může urychlit určité typy aplikací přiřazením vyšší priority systémových prostředků. Stojí to za to?

Vliv na urychlení běhu CAD aplikací je sice skutečně měřitelný, ale není příliš významný. Čím výkonnější stanice, tím je výkonnostní vliv herního režimu nižší. Pokud provozujete váš 3D CAD na slabé konfiguraci (pomalém PC), můžete herním režimem zlepšit jeho výkon o řádově jednotky procent (cca 5%). Viz postup nastavení herního režimu Win10 a provedený benchmark test výkonnosti Inventoru v blogu Přínos herního režimu Windows 10 pro CAD aplikace.

ACADInvRevit
100% Win10  CAD 
18.5.2017    699×  
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · Inventor · Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak změnit složku pro dočasné/pracovní soubory Inventoru nebo Revitu? « | » Kde najdu DWG soubor stažený z mobilního AutoCADu ve Windows 10?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist