Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 1042 

CAD tip CAD tip # 11339:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Netisknou se čáry řezu a značky pohledů.

A - odpověď Na výkrese máte v Revitu znázorněné řezné roviny, ale při náhledu tisku i samotném tisku se tyto čáry nezobrazí.

V případě, že řez, pohled nebo detail není na tom samém výkrese, ovládá jeho viditelnost parametr „Skrýt popisky neodkazovaných pohledů“, který najdete v nastavení tisku ve skupině „Možnosti“. Pokud chcete při tisku zobrazit všechny čáry řezu, detaily nebo symboly pohledů, zrušte v nastavení tisku volbu „Skrýt popisky neodkazovaných pohledů“:

Revit
100% *  CAD 
3.3.2017    659×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

Přepnutí AutoCADu na publikování rastrových PDF (místo vektorových). « | » Změna licencování Vault 2017 – důsledky pro použití starších verzí.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist