Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2077 

CAD tip CAD tip # 10644:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

3D tisk z Fusion 360 - přímý nebo STL.

A - odpověď Funkce 3D tisku v CAD/CAM/CAE aplikaci Autodesk Fusion 360 má dvě možnosti výstupu - buď do souboru síťového modelu STL, nebo přímo do tiskové utility, konkrétně Autodesk Print Studio nebo Autodesk Meshmixer.

Příkaz "3D Print" můžete vyvolat buď z hlavního nástrojového panelu (Make > 3D Print) nebo z roletového menu File > 3D Print. Na konci dialogu 3D PRINT zaškrtněte volbu "Send to 3D Print utility" a zvolte preferovanou aplikaci, nebo nechte tuto volbu nezaškrtnutou a Fusion 360 vytvoří .STL soubor pro 3D tisk.

Videoukázka:

Fusion360
100% *  CAD 
12.12.2015    1044×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Fusion360 ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak přenést rastrový obrázek na různě velké otvory v plechu? « | » Navisworks 2016 vyžaduje po spuštění přihlášení na Autodesk účet.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist