Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4139 

CAD tip CAD tip # 12185:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak upravit DWG soubor z OneDrive, rovnou online, odkudkoliv.

A - odpověď Pomocí nové funkce, které je součástí cloudových služeb Microsoft OneDrive pro firmy (SharePoint), DropBox nebo Autodesk Drive (A360), můžete odkudkoliv z webu a bez nainstalovaného AutoCADu upravit jakýkoliv 2D DWG výkres. Stačí se přihlásit do vašeho cloudového úložiště.

Přímo ve vašem webovém prohlížeči v daném úložišti - např. na firemním OneDrive - vyberte DWG soubor a z místní nabídky nebo z horního menu zvolte Otevřít (Open) v AutoCADu. V sousedním okně bude po potvrzení přístupového účtu otevřena webová verze AutoCADu (její licence je součástí subscription k AutoCADu a k AutoCADu LT) a daný DWG výkres bude v tomto webovém AutoCADu otevřen. Ten zde můžete libovolně upravit a uložit zpět do cloudového úložiště. Cloud úložiště je zpravidla synchronizováno s vaším desktop počítačem, takže upravený DWG soubor budete mít k dispozici i na vašem běžném pracovním PC nebo notebooku. Podobně můžete DWG soubory editovat i na tabletu nebo mobilním telefonu.

ACADLTDWG
100% *  CAD 
29.3.2019    449×  
cloud licence prohlížeč součást účet výkres
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT · DWG ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist