Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.092.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.

CAD tip CAD tip # 7765:

Otázka

CAD 
 %  platforma  kategorie 
A
Autodesk Inventor vyžaduje pro některé tabulkové a parametrické operace (např. iSoučásti, iSestavy, závity, publikování do Obsahového centra) tabulkovou aplikaci Microsoft Excel (viz systémové požadavky) a není kompatibilní s jinými tabulkovými aplikacemi, jako např. Calc z OpenOffice.org, resp. LibreOffice, GNumeric, Lotus Symphony, 1-2-3, KOffice, StarOffice, GNome, apod.

Není přitom podstatná kompatibilita souborů (XLS/XLSX), ale kompatibilita API a objektového modelu pro meziaplikační komunikaci. Tabulkový kalkulátor musí podporovat aplikační rozhraní Excelu pro automatizaci komunikace mezi aplikacemi.

Inventor2011Inventor2010Inventor2009
100% *CAD
30.1.2011 4267×
excel inventor kompatibilita model publikování závit
 
Související CAD produkty:

Zpět    Všechny další tipy



Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy ARKANCE.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD: 
OS: 
Kateg: 
Text:
 FAQ
  






Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist