Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2438 

CAD tip CAD tip # 238:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Dostáváme podklady od geodetů, kde zaměřené body a spojnice jsou umístěny v různých výškách. Potřebovali bychom je nějak "splacatit" do roviny - do výšky 0.

A - odpověď Tento úkol lze provést velice jednoduše - příkazem _CHANGE _ELEV 0 nebo vybráním všech entit a změnou výšky v okně Vlastnosti. To lze mimo jiné stejně snadno provést i v AutoCADu LT. Pro entity "bránící se" takovémuto přenesení do výšky 0 lze použít program Do2D.LSP vytvořený firmou CAD Studio (ke stažení na BBS nebo Helpdesk serveru).

Další možností je postup dle Tipu 296.

ACAD LTMap
100% *  CAD 
30.6.1998    5065×  
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · LT · AutoCAD Map ·

Zpět   Všechny další tipy

Editor textu AutoCADu « | » Nedokumentované \X - Jak zadat podlomenou kótu (část textu kóty nad, část pod kótovací čarou)?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist