Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.105.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
CAD tip # 5501:
Otázka
A
Bezplatná aplikace Autodesk Design Review (2008/2007) nabízí vedle své hlavní funkčnosti i jednu užitečnou systémovou funkci. Pomocí místní nabídky u DWG souborů lze daný výkres rychle odeslat e-mailem.

To vše odpadá, pokud máte nainstalován Design Review a pokud použijete funkci "Publish DWF and e-mail" v místní nabídce Průzkumníku nebo jiného správce souborů ve Windows (např. Total Commander). Tato funkce automaticky provede převod vašeho výkresu (včetně všech referencí) do úsporného kompaktního publikačního formátu DWF a tento soubor hned připojí jako přílohu nového e-mailu (včetně pokynů pro případné stažení prohlížeče). Stačí dopsat adresu příjemce a mail odeslat.

Pro převod do DWF je využit AutoCAD - ujistěte se, že se váš AutoCAD spouští bez nějakých dotazů/pozastavení při startu.
tento tip od ARKANCE platí pro: AutoCAD · DWF/Design Review 2008 ·
![Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz]](../common/arkance_186.png)

also in ENGLISH
AutoCAD
DWF/Design Review