Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.500 registrovaných u nás, celkem 1.108.000 registrovaných (CZ+EN).
Tipy pro AutoCAD 2026, pro Inventor 2026 a pro Revit 2026.
Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor,
vylepšený Převodník jednotek a
proměnné prostředí AutoCADu.
CAD tip # 12786:
Otázka
A
Při zavření aplikace nebo karty dokumentu vás Fusion 360 dotazem vyzve k uložení vašeho modelu (dokumentu). Můžete zvolit "Neukládat" (Don't save).

Můžete zde ale také zapnout volbu "Automatické uložení při zavření" (Autosave on close), po níž je dokument při zavření vždy ukládán (nově nebo jako nová verze).
Pokud chcete volbu automatického ukládání (auto-save) opět vypnout, přejděte do dialogu Předvolby (Preferences, viz menu pod vaší uživatelskou ikonou nebo iniciálami) a na kartě Obecné zrušte volbu "Automatická verze při zavření" (Automatic version on close).

tento tip od ARKANCE platí pro: Fusion 360 ·
![Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz]](../common/arkance_186.png)

also in ENGLISH
Fusion 360