Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 3132 

CAD tip CAD tip # 11462:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Přednastavení instalační složky v Autodesk Desktop App.

A - odpověď Pomocí systémové komponenty "Autodesk Desktop App" (Počítačová aplikace Autodesk) můžete snadno udržovat aktualizace vašich CAD aplikací a instalovat nové verze software dostupné na vašem účtu Autodesk Account.

Tato komponenta vás automaticky upozorňuje na nové aktualizace a bezpečnostní hotfixy. Od verze 7.0.5.154 můžete rovněž přednastavit v jakém jazyce a do jaké složky budou aplikace instalovány a v jaké složce udržovat uživatelský obsah (aplikační data). Pokud tedy například používáte pro CAD instalace váš rychlejší SSD disk mapovaný pod písmenem D:, můžete si jej snadno přednastavit pomocí Nastavení > Instalovat > Kam pod ikonou vašeho uživatelského jména (Autodesk ID) v Desktop App:

Autodesk Desktop App se nainstaluje automaticky při instalaci aktuální verze Autodesk software. Okno s nastavením spustíte kliknutím na ikonu Autodesk v systémové liště Windows.

ACADInvRevitCivilMax
100% *  CAD 
6.6.2017    659×  
instalace účet
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · Inventor · Revit · Civil 3D · 3ds Max ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak v Inventoru vytvořit rychlou videoanimaci scény bez rendrování? « | » Jak provést zálohu projektu používající SQL Server?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist