Přes 121.000 registrovaných u nás, celkem 1.111.000 registrovaných (CZ+EN).
Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky.
CAD tip # 12855:
Otázka
A
Přímo ve web rozhraní lze soubory nahrávat (uploadovat) po jednom. Pokud chcete nahrát celou strukturu souborů, složek a podsložek, můžete využít virtuální disk spravovaný systémovou komponentou Autodesk Desktop Connector.
V Průzkumníku souborů otevřete pod položkou "Tento počítač" položku "BIM 360", zvolte váš hub a projekt, v něm složku "Project Files" a do její struktury složek přetáhněte zvolené složky z vašeho stolního počítače nebo lokální síťové složky. Použijte drag-and-drop myší nebo standardní Copy/Paste (Ctrl+C/Ctrl+V).

BIM360
30.1.2021
1705×
tento tip od ARKANCE platí pro: BIM360 ·
![Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz]](../common/arkance_186.png)

also in ENGLISH
BIM 360/ACC