Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz slaví 20 let]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2079 

CAD tip CAD tip # 12113:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Při prvním spuštění vyžaduje CAD produkt aktivaci sériovým číslem, ale váš Account nabízí jen volbu Přihlášení, sériové číslo chybí.

A - odpověď Tato kombinace může nastat v závislosti na způsobu instalace a způsobu nákupu jednouživatelské (nesíťové) licence daného CAD produktu - např. pokud byla instalována Trial verze a ta později zakoupena formou Subscription. Obecně ale nové "single-user" (SLM) subscription licence nevyžadují sériové číslo (serial number, SN), autentizace licence a oprávněného uživatele se provádí přihlášením (loginem) na jako účet s daným "Autodesk ID" získaným při nákupu nebo vytvořeným správcem subscription ve firmě.

Ukončete všechny CAD aplikace a vymažte soubor LGS.data podle pokynů v Tipu 11501. Poté znovu spusťte CAD aplikaci a v okně Začínáme zvolte přihlášení - přihlaste se stejným "Autodesk ID" na které byla licence zakoupena nebo kterému byla licence přiřazena správcem subscription ve vaší firmě.

ACADLTInvRevitMaxFusion360
100% *  CAD 
16.1.2019    841×  
instalace licence účet
 
platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT · Inventor · Revit · 3ds Max · Fusion360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist