Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7216

CAD tip CAD tip # 14021:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Porovnání verzí návrhu v Autodesk Fusion.

A - odpověď CAD/CAM aplikace Autodesk Fusion nabízí funkci porovnání jednotlivých verzí vašeho návrhu, modelu či sestavy. Můžete tak snadno zjistit, které součásti nebo prvky modelu byly přidány, odebrány nebo změněny v jednotlivých fázích návrhu, na kterém mohlo spolupracovat i více konstruktérů.

Funkci vyvoláte z vašeho web hubu (Fusion Team) - tedy odkazem "Zobrazit detaily návrhu" z Datového panelu. V okně web browseru Fusion Team je funkce porovnání poněkud skryta. Najdete ji pod výběrovým seznamem s volbou čísla verze (čísla verzí odpovídají číslování v Historii v Datovém panelu Fusion). V horní části seznamu klikněte na ikonu "Porovnat verze" a zvolte obě porovnávané verze. Fusion již musí mít předem vytvořeny náhledové reprezentace těchto verzí, proto je možná budete muset nejprve alespoň jednou zobrazit v plném náhledu.

V okně vizuálního porovnání se pak můžete interaktivně pohybovat a barevně indikovat změněné prvky návrhu. Můžete rovněž exportovat CSV seznam s přehledem změn.


Viz ukázka použití:

Fusion360
100% *  CAD 
8.2.2024    463×   FAQ  
fusion model sestava součást
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Fusion 360 360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist