Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7097

CAD tip CAD tip # 4584:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak funguje přístup na Subscription Center z menu nových CAD aplikací?

A - odpověď Nové verze aplikací Autodesku řady 2006, Inventor 10 a Revit 8 nabízejí přímý online přístup k "Centru pro předplatné" z menu Nápověda.

Po volbě některé z těchto položek se přes zabezpečené spojení odešle online požadavek obsahující název produktu, jeho verzi a sériové číslo a Subscription Center ověří, zda je váš produkt pokryt aktivní subscription smlouvou. Poté můžete přistoupit ke službám Subscription centra, správě vašeho profilu, požadavkům na technickou podporu nebo k e-Learning lekcím.

Úroveň přístupu k jednotlivým službám Centra pro předplatné určuje přidělený pracovník vaší firmy - Contract Manager. Ten povoluje i možnost vytváření jednotlivých uživatelských web-profilů pro pracovníky své firmy.

Pomocí Správce síťové instalace (u NLM licence) nebo CAD Manager Control Utility (u SLM licence; viz volba "Povolit přístup k Centru pro předplatné z produktu Autodesk") lze zcela vypnout zobrazení výše uvedených položek menu Nápověda.

ACAD2006LT2006ADT2006Map2006Civil2006Inventor10Revit8
100% *  CAD 
17.8.2005    4530×  
instalace inventor licence revit správa
 

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist