Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 5535

CAD tip CAD tip # 10220:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Aktivace komerční licence Autodesk A360 Team.

A - odpověď Při nákupu Cloud Subscription služby pro správu projektů A360 Team (resp. BIM 360 Team a Fusion Team) je potřeba nakoupenou komerční verzi aktivovat. Postupuje se podobně jako u jiných cloud služeb Autodesku.

Z vašeho účtu Autodesk ID přiděleného při nákupu (nebo z účtu správce firemního subscription kontraktu) se přihlaste na portál Autodesk Account - autodesk.com/account (viz obecné pokyny k ovládání AA). Přidělte službu "A360 Team" administrátorovi projektů, resp. rovnou zvolte funkci "Použít nyní":

A360 Team

Z e-mailu ve vaší e-mailové schránce potvrďte vaši adresu ("Verify your e-mail"):

A360 Team

V následném e-mailu bude potvrzen váš přístup, zaslány vaše přístupové údaje (přidělená adresa hubu) a rekapitulovány podmínky vašeho subscription A360 Team (počet uživatelů, velikost úložiště):

A360 Team

Přihlaste se vaším Autodesk ID na myhub.autodesk360.com a pomocí nastavení (Settings) pod ikonou vašeho účtu vpravo nahoře si nastavte výchozí hub. Komerční verzi hubu A360 Team poznáte podle vaší unikátní domény třetího řádu - zde např. "cadstudio14.autodesk360.com":

A360 Team

Ve vašem komerčním hubu si poté můžete vytvářet nové projekty různých typů podle požadovaných nastavení, přizvávat členy a přispěvatele projektů, spravovat administrátory projektů, nastavovat práva apod. (viz uživatelské role v A360 Team):

A360 Team

A360TeamFusionTeamBIM360
100% *  CAD 
3.3.2015    3047×  
cloud fusion správa účet
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: A360Team · FusionTeam · BIM360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist