Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 11079

CAD tip CAD tip # 13902:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jaký je název Kategorie nebo Parametru v cizojazyčné verzi Revitu? (překladová tabulka)

A - odpověď Spolupracujete na mezinárodních BIM projektech?Vyvíjíte mezinárodní Revit aplikaci? A víte, že kategorie "Popisky zařízení na přivolání ošetřovatelky" se v německé verzi Revitu jmenuje "Notrufgerätebeschriftungen", ve francouzské "Etiquettes d'appareils d'appel malade" a v polské "Oznaczenia urządzeń przywołania pielęgniarek"? A víte, že parametr "Vypočítaná tlaková ztráta" je v italské verzi "Caduta di pressione calcolata" a ve španělské "Caída de presión calculada" a že jeho interní název je "MEP_EQUIPMENT_CALC_PIPINGPRESSUREDROP_PARAM"?

Kompletní překladové tabulky názvů kategorií a parametrů v Autodesk Revitu pro jednotlivé lokalizace Revitu, tedy pro jazyky: americká angličtina (English_USA, ENU), britská angličtina (English_GB, ENG), francouzština (French, FRA), němčina (German, DEU), italština (Italian, ITA), japonština (Japanese, JPN), korejština (Korean, KOR), polština (Polish, PLK), španělština (Spanish, ESP), zjednodušená čínština (Chinese_Simplified, CHS), tradiční čínština (Chinese_Traditional, CHT), brazilská portugalština (Brazilian_Portuguese, PTB), ruština (Russian, RUS) a čeština (Czech, CSY) najdete v Excel tabulce na našem Helpdesku pro zákazníky:

Revit_Categories_Parameters_allLANG

Revit
100% *  CAD 
28.10.2023    491×  
čeština excel revit
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist