Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8378 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoOpět dveře

 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv
Autor
Luki.c Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 26.čvc.2007
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
AutoCad Architecture 2015
Stav: Offline
Bodů: 145
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.bře.2011 v 09:30
Ale PepaR má taky jenom 17 objektů ... takže, kde je zakopaný pes?
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.bře.2011 v 09:33
Vždyť jsem Vám to tam psal, přečtěte si prosím pořádně můj příspěvek ;).... vybral jsem navíc i akci protažení délky křídla.

Ad k výběru) Pouze jsem upravil stávající výběrovou množinu akce zrcadlení (přes Vlastnosti).


Upravil PepaR - 03.bře.2011 v 09:33
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1790
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.bře.2011 v 09:43
Já jsem poklepal na akci zrcadlení a poté jsem doplnil několik akcí (na řádku je výběr co dělat), nepátral jsem která k čemu slouží (nevybral jsem nic od vyhledávání (a asi ještě něco) proto jich není celkem 25.

Možná by bylo jednodušší, zrušit výběr pro zrcadlení a nastavit ho znovu.

Upravil zdrk - 03.bře.2011 v 09:44
Zpět nahoru
Luki.c Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 26.čvc.2007
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
AutoCad Architecture 2015
Stav: Offline
Bodů: 145
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.bře.2011 v 10:53
Tak jo chlapi, už se mi to povedlo. Jednou náhodou, přes ty vlastnosti, nějak, ani nevím jak...protože další hodinu zkoušení se mi to nepovedlo, když jsem překlopení smazal, a zkoušel znovu, abych si ujasnil v čem byl problém. Pak jsem u upravy výběru překlopení zadal help a zjistil jsem, že tam vyskočí možná slova pro zadání výběru okno/polygon/křížení/vše apod. tak jsem napsal VŠE a bylo to. Proč se mi ta nápověda nezobrazila rovnou u toho příkazu, tak to teda nevím.
Mockrát Vám děkuji za ochotu poradit.

Hezký den

Luki.c

Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.bře.2011 v 11:08
Nemáte zač.

Ve 2011 to funguje trošku jinak, klepnete na ikonku akce pravým tlačítkem a zvolíte upravit výběrovou množinu nebo ikonku akce vyberete levým tlačítkem a ve vlastnostech akce u počtu vybraných objektů klepnete na tlačítko se třemi tečkami.
Zpět nahoru
Luki.c Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 26.čvc.2007
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
AutoCad Architecture 2015
Stav: Offline
Bodů: 145
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.bře.2011 v 11:21
Původně odeslal(a) PepaR PepaR napsal(a):

Nemáte zač.

Ve 2011 to funguje trošku jinak, klepnete na ikonku akce pravým tlačítkem a zvolíte upravit výběrovou množinu nebo ikonku akce vyberete levým tlačítkem a ve vlastnostech akce u počtu vybraných objektů klepnete na tlačítko se třemi tečkami.


Joo, takhle jsem to taky zkoušel, vím že to tak lze. Ale vysledek byl pořád stejný ... někdy mi to dokonce napsalo, zvýšený výkon 3D a nic to neprovedlo. Prostě výběr (přidání) myší mi nefunguje vůbec. Povedlo se mi to jen jednou asi ze sto pokusů. Jisté bylo až vypsání na příkazový řádek, VŠE.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6128:Nastavení kroku pro vkládání nebo kreslení prvků v Revitu.
Tip 4415:VIPVýkaz levých/pravých dveří v Revitu.
Tip 4169:Jak v Revitu změnit typ dveří podle jiných dveří?
Tip 2502:Jak rychle vybrat např. všechny dveře 80cm ve výkresu a změnit je na 60cm?
Tip 9444:Ve výkazu dveří mi chybí podlaží nebo typ dveří.
Tip 3503:Snadné přepnutí orientace dveří či stěny.


 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,719 sekund.