ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.091.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoecscad - makro pro všechny projekty

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
kvapil_dc Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 10.led.2014
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD ecscad 2014 R2
Stav: Offline
Bodů: 215
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: ecscad - makro pro všechny projekty
    Zasláno: 10.úno.2015 v 13:12
standalone x32 ecscad 2014 R2 CS, síťový, hotfix2
Vytvořil jsem si makro a je uložené v %USERPROFILE%\AppData\Roaming\Autodesk\AutoCAD ecscad 2014 R2\R19.1\csy\Support\Actions.
Toto makro mi funguje v projektu, ve kterém jsem ho vytvořil. V jiných projektech nefunguje. Myslím si, že volání makra se ukládá do šablony projektu. Je to tak? A pokud ano, jak volání makra dostanu do jiných (starších) projektů nebo jak to nastavím, abych měl makra přístupná globálně bez ohledu na projekt?
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7705:Načtení projektů Eplan do AutoCAD ecscad.
Tip 9489:Snadné stránkování mezi stránkami projektu ECSCADu.
Tip 10131:Jak do ECSCADu načíst projekt z E-CADů nebo z EPLAN 5?
Tip 8908:AutoCAD ecscad 2013 nezobrazuje logo v razítku.
Tip 9449:Funkce a příkazy AutoCADu přímo v menu ECSCADu?
Tip 9547:ECSCAD: společné DATABÁZE, ZNAČKY, PROJEKTY...


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,469 sekund.