Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
Přihlášen: 06.úno.2006
Lokalita: Slovensko
Používám: Používal som AutoCAD 2004, 3ds max7. Teraz AcadLT Stav: Offline
Bodů: 865
Zasláno: 10.říj.2006 v 14:35
Tak potom ste sa museli stretnúť s takým problémom, že napr. cesta vyznačená v katastrálnej mape je cca. 5 metrov ďalej ako tá istá cesta ktorá bola geodeticky zameraná
Sítěmi a situacemi se zabývám celkem intenzivně, ale přesně nechápu, v čem je problém ... nerozumím větě "polohopisného rozdielu medzi katastrálnou mapou a geodetickým zameraním."
Přihlášen: 06.úno.2006
Lokalita: Slovensko
Používám: Používal som AutoCAD 2004, 3ds max7. Teraz AcadLT Stav: Offline
Bodů: 865
Zasláno: 10.říj.2006 v 14:02
Každý, kto projektuje nejaké siete sa už stretol s problémom polohopisného rozdielu medzi katastrálnou mapou a geodetickým zameraním. Niekde sú tieto rozdiely značné.
Zaujímalo by ma, či robíte dva návrhy, jeden do katastrálnych máp a druhý návrh do geodetického zamerania alebo robíte návrh jeden s tým že s uvedenou chybou sa potom vysporiadajú neskôr napr. pri majetkoprávnej činnosti. Mne sa zdá úplne zbytočné projektovať dva krát, iba kôli tomu, že v katastri sú nejaké rozdiely.
Alebo ak máte nejaké iné typy ako sa s týmto vysporiadať, rád si ich prečítam. Ďakujem.
Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru