Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 4756

CAD tip CAD tip # 12112:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak obnovit subscription původně zakoupené z portálu Autodesku?

A - odpověď Na eShopu Autodesku jsem zakoupil subscription s automatickou obnovou, ale nemám teď k němu add-on doplňky, na které jsem zvyklý, mám problémy s technickou podporou nebo s provedením změny zpracování platby.

Obrací se na nás uživatelé, kteří mají problémy s platbami kartou, nebo s nedostatečnou podporou při nákupu z portálu Autodesku. Níže najdete postup, jak váš nákupní proces převést na CAD Studio, partnera s lokální podporou poskytujícího navíc řadu doplňkových bonus nástrojů.

1. Běžné subscription - ruční obnova

Nejjednodušším způsobem je nechat vypršet vaše stávající subscription. Nejméně 3 dny před jeho vypršením objednejte nové subscription vaší CAD aplikace na shop.arkance-systems.cz. Ušetříte, získáte lokální podporu a navíc bonus nástroje CS+. Při objednání použijte pokud možno stejný e-mail (Autodesk ID), vaše licence bude plynule pokračovat, nemusíte nic reinstalovat.

2. Subscription s automatickou obnovou (auto-renew)

Pokud máte zakoupeno subscription s automatickou obnovou (např. měsíční), je potřeba nejprve vypnout automatické obnovování. To provedete jako správce subscription ve vašem účtu Autodesk Account (manage.autodesk.com) v sekci "Fakturace a objednávky" (Billing & Orders) - vypnete posuvník Auto-renew (automatická obnova), a to nejméně 7 dnů před vypršením aktuálního období vašeho subscription kontraktu.

Kdykoliv v této době (nejpozději do data vypršení) zároveň objednáte na shop.arkance-systems.cz nové subscription vaší CAD aplikace. To aktivujete ke dnu vypršení původního kontraktu - uveďte prosím toto datum v objednávce. Licencování a provoz vaší CAD aplikace tak zůstane během této změny nepřerušen. A opět - ušetříte, získáte lokální podporu a navíc bonus nástroje CS+.

Rekapitulace časového průběhu změny:

ACADLTRevitInvBIM360Fusion360MaxMaya
100% *  CAD 
15.1.2019    1961×   FAQ  
licence účet
 
platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT · Revit · Inventor · BIM360 · Fusion 360 360 · 3ds Max · Maya ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist