Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 4143

CAD tip CAD tip # 12176:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Kdy potřebuji tzv. cloud kredity a co dělat když mi kredity dojdou?

A - odpověď Tzv. "cloud kredity" (cloud credits) jsou předplacené kredity pro využívání vybraných výpočetních web cloud služeb Autodesku. Cloud kredity jsou jakousi měrnou jednotkou hodnoty cloud služeb Autodesk - například úloh cloud renderingu nebo simulací analyzovaných prostřednictvím cloudu.

Pokud se rozhodnete využít některou z placených cloud služeb, je tato služba hrazena prostřednictvím cloud kreditů, automaticky z vašeho účtu Autodesk Account. Např. cloud rendering vás bude stát od 0.25 do 1 kreditu na každý megapixel zvoleného výstupního rozlišení.

Přehled cloudových služeb Autodesku a jejich orientační ceny v kreditech najdete na stránce Autodesk Cloud Credits.

Aktuální stav vašeho "kreditního" účtu najdete ve správě vašeho účtu Autodesk Account v sekci Využití cloudových služeb:

Oprávněný uživatel má k dispozici jednak "sdílené kredity", dostupné pro všechny uživatele pod danou smlouvou a jednak uvítací, tzv. startup kredity a případné kredity přiřazené správcem firemního účtu přímo jemu. Subscription koordinátor daného zákazníka může znepřístupnit čerpání kreditů pro jednotlivé uživatele ve firmě. Zakoupené cloud kredity jsou platné do 1 roku po nákupu nebo do vypršení (a neobnovení) Subscription - co nastane dříve.

Pokud kredity vyčerpáte, můžete si je do vašeho účtu Autodesk Account kdykoliv dokoupit (dobít), a to na CAD eShopu - viz Cloud Credit Pack - ve formě balíčků objemu 100 až 50.000 kreditů.

CloudFusion360IWCFD
100% *  CAD 
22.3.2019    1404×  
cloud sdílení simulace správa účet
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Cloud · Fusion 360 360 · Infraworks · CFD ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist