Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 4927

CAD tip CAD tip # 6528:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Důležité upozornění k instalaci CAD (a nejen CAD) aplikací.

A - odpověď Řada doplňků operačního systému a i samotné automatické aktualizace Windows (Windows Update, Microsoft Update) vyžadují po instalaci provedení restartu operačního systému, aby se změněné soubory (většinou DLL knihovny) mohly nahrát a spustit, zaintegrovat do systému.

Tento nutný restart lze odložit a většinou nastane přirozeně po každodenním vypnutí a novém spuštění počítače. Řada uživatelů však své počítače nevypíná, pouze uspává a restart po aktualizaci tak může být odkládán i několik dní.

Vedle odkládání někdy urgentních bezpečnostních aktualizací tím ale hrozí i další riziko. Pokud na takto "odloženě aktualizovaný" systém nainstalujete další aplikace - např. CAD - nemusí být po následném restartu zajištěna konzistence verzí systémových knihoven a aplikace se pak může chovat nestandardně.

Proto se před instalací software vždy přesvědčte, zda nemáte odložený restart. Po výzvě k restartování OS proveďte tento restart co nejdříve.

ACAD
100% Win  CAD,HP 
4.2.2009    3128×  
instalace knihovna
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist