Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 6231

CAD tip CAD tip # 10640:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

V jakém pořadí instalovat service packy CAD produktů?

A - odpověď Standardně si service packy kontrolují verzi výchozího produktu a samy upozorní na nepodporované pořadí či kombinace. Obvyklé pořadí instalace je dle čísla service packu (nejprve č.1, pak 2), resp. data jeho vydání.

Některé hotfixy naopak obsahují ručně kopírované soubory (patche), u kterých je předem potřeba ručně porovnat verzi (např. DLL, viz pravé tlačítko a Vlastnosti) nainstalovaného a hotfixového souboru (viz patřičný Readme).

Nový profesní a "celorodinné" service packy pro rodinu AutoCADu 2016 (a vyšší) mají svá samostatná číslování a pořadí instalace tak přitom nemusí být jasné. Například instalace "AutoCAD Map 3D 2016 Service Pack 1" selže pokud je již nainstalován novější "AutoCAD 2016 family Service Pack 1". Odinstalujte SP1 pro AutoCAD a nainstalujte SP1 pro Map3D a poté SP1 pro AutoCAD 2016. Obvykle je ale potřeba instalovat "rodinné" service packy před instalací SP pro specifický oborový produkt.

Obecné pravidlo je instalovat service packy v pořadí jejich vydání - viz Application Manager nebo přehled service packů na www.cadstudio.cz/download.

ACADADTCivilMapACADMPlantABSACADE
100% *  CAD 
11.12.2015    2051×  
autocad instalace mapa rodina vlastnosti
 

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist