Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 4505 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenopro engineer 2 win 7

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
MarcelStehlik Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 05.říj.2009
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD, Pro Engineer (len pre študíjne účely)
Stav: Offline
Bodů: 7
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: pro engineer 2 win 7
    Zasláno: 29.pro.2009 v 17:45
Dobrý deň,
som pracujúci študent a na škole používame PE 2, na domácu úlohu sme dostali vymodelovať nejaký objekt. Mám PE 4, to som si chcel nainštalovať ale bohužiaľ pri inštalácií mi vyhodilo hlášku, že program sa neočakávane ukončil niečo v tom zmysle a sám win ho zhodí, keď nainštalujem dvojku tak zas mám problémy so zobrazovaním, napríklad idem kresliť nejaké úsečky a osi a ostatné úsečky už nakreslené "zblbnú" a sa mi prekresľujú úplne mimo, čo ja ivem že vodorovná os je tam 6 krát a to posunutá o pár pixelov hore dole. Potom sa samozrejme nedá pracovať. Nevie niekto ako sa dá tento problém opraviť? Alebo nie sú nejaké edície len pre študentov?

ďakujem za odpovede

(btw. mal som XP a tam šlo všetko OK, bohužiaľ NB na ktorom som to mal šiel do "predčasného dôchodku")
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 4615:Jak publikovat DWF ze SolidWorks, Pro/Engineer, SolidEdge...?
Tip 6594:Přímo podporované CAD formáty v Inventoru 2010.
Tip 8547:CAD formáty podporované Inventorem 2013 (import/export).
Tip 7987:CAD formáty přímo podporované Inventorem 2012 (import/export).
Tip 7506:CAD formáty přímo podporované v Inventoru 2011 (import/export).
Tip 3598:Nastavení STEP převodu mezi různými MCAD systémy.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,348 sekund.