Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7296 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřeno3Ds MAX Síťový rendering

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
roice Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 07.dub.2011
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Product Design Suite 2018 Premium
Stav: Offline
Bodů: 216
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: 3Ds MAX Síťový rendering
    Zasláno: 05.úno.2014 v 11:04
Ahoj, připravuji teď pro zákazníka několik animací s modely z Inventoru a už tuším, že na svém jediném stroji to do uzávěrky spočítat nezvládnu. Nehledě na to že s tím ještě budu mít haldu práce, než se do renderování pustím.
Počítám s cca 5 animacemi po 2000-5000 snímcích ve FullHD (1920×1080).

Využil bych firemní síť a cca 30 dostupných počítačů v rámci kanceláře. Jsou to vesměs kancelářské značkové stroje Dell Vostro s Windows7 64Bit. 2 a 4 jádrové procesory s 4Gb RAM. Plus 2 pracovní stanice s Xeony.

Data budou uložená na sdíleném disku, který mají všichni dostupný.

Potřeboval bych poradit jak na to. Nemám se síťovým renderováním žádné zkušenosti. Co budu potřebovat nainstalovat na ty počítače a co kde nastavit, aby to šlapalo.
Předem moc díky
Nejsem prudič, jen jsem zvědavej a rád věcem rozumím. Takže jsem vlastně rejpal :D
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21490
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.úno.2014 v 15:41
Nainstalovat musíte celého Maxe (není ale třeba licence) - pokyny k nastavení farmy viz:
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
roice Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 07.dub.2011
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Product Design Suite 2018 Premium
Stav: Offline
Bodů: 216
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.úno.2014 v 15:55
Moc děkuji to je přesně co jsem hledal. Pročetl jsem si i down_on_the_farm z Vašeho VIP a bohužel moje Angličtina nebyla dostačující na pochopení všeho :)).
Ještě jednou díky a snad to vyjde :)
Nejsem prudič, jen jsem zvědavej a rád věcem rozumím. Takže jsem vlastně rejpal :D
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9690:VIPPokyny k nastavení rendering farmy na síťové stínování v 3ds Max 2014.
Tip 6369:Síťové stínování v AutoCADu nebo Revitu?
Tip 5489:Počítače rendering farmy nepřebírají joby z 64-bitového 3ds max 9.
Tip 4797:Nastavení rendering farmy pro 3ds max.
Tip 3946:Jak zprovoznit síťové stínování pomocí Mental Ray?
Tip 7710:VIP3 verze Backburneru v 3ds Max 2011 - rozdíly, instalace.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,766 sekund.