Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10423 

PARTcommunity - knihovna strojírenských součástí

 

CADforum PARTcommunity

 
3D součásti Knihovna strojírenských 3D součástí CADforum PARTcommunity nabízí tisíce modelů konkrétních výrobků pro snazší konstruování v Inventoru, AutoCADu, Fusionu a dalších CAD aplikacích.
cadforum.partcommunity.com Go
Na kartě "CAD MODELS" najdete přehled katalogů výrobků desítek předních světových výrobců (ABB, Bosch, FESTO, Hettich, Moeller, Schneider Electric, SMC, Toshiba, Voest, Würth, Yamaha, ZKL a dalších). Funkce Search vám pomůže model vyhledat podle klíčových slov nebo podle tvaru. Ve stromu kategorie výrobku zvolíte požadovaný díl, jeho rozměrovou řadu a jeho případné parametry. Funkcí Preview si jej můžete prohlédnout ve 3D. Funkce "Generate CAD model" pak (nutné přihlášení) vytvoří CAD model v požadovaném formátu pro AutoCAD (DWG), Inventor (IPT/IAM), 3ds Max (3DS) nebo v neutrálních formátech STEP či DXF. Po vygenerování CAD modelu zvolené součásti (výrobku) si můžete stáhnout výsledný ZIP soubor s CAD daty a pokyny. Model lze rovněž přímo online vložit do otevřené CAD aplikace.
PartCommunity
CADENAS Online knihovna cadforum.partcommunity.com je společným projektem firem CADENAS a CAD Studio.