Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 5916

CAD tip CAD tip # 13734:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Nefunguje mi úvodní přihlášení do Fusion 360.

A - odpověď Po spuštění Fusion 360 se mi objeví barevné okno "Vítejte ve Fusion 360" (Welcome), ale kliknutí na Přihlásit nic neprovede - nelze se přihlásit.

Nejde přihlášení Fusion 360

Pokud při spuštění Fusion 360 nejste v systému přihlášeni (tedy nemáte přihlášení v systémové aplikaci Autodesk Access nebo Desktop Connector), vyžádá si aplikace zadání vašich přihlašovacích údajů - Autodesk ID. Od verze březen 2023 probíhá toto přihlašování ve standardním internetovém prohlížeči, nikoliv v okně aplikace.

Pokud se po kliknutí na "Přihlásit" (Log in) neobjeví okno web prohlížeče, ověřte vaše systémové nastavení výchozího internetového prohlížeče a ověřte rovněž, zda se jeho okno nenachází "pod" oknem Fusion nebo mimo obrazovku.

Ověřte (Vlastnosti > Kompatibilita, pravé tlačítko myši na ikoně Fusion), zda nespouštíte Fusion v režimu Správce.

Ověřte také nastavení Výchozí aplikace ("Zvolit výchozí aplikace podle protokolu") ve Windows - pro protokol "https" zkuste nastavit Microsoft Edge.

Pokud změna těchto nastavení nepomůže, přihlaste se předem, před spuštěním Fusion v jiné Autodesk aplikaci nebo v nástroji Autodesk Access.

Nebo spusťte Fusion 360 Service Utility (viz Servisní pomůcka a tip 13276), klikněte na tlačítko "Výchozí nastavení" a před dokončením resetu zaškrtněte volbu "Zachovat offline data", abyste nepřišli o cache vašich návrhů. Popř. můžete zkusit volbu Opravit. Poté znovu spusťte Fusion 360.

Fusion360
100% *  CAD 
16.5.2023    894×  
fusion kompatibilita prohlížeč vlastnosti
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Fusion 360 360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist