Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.106.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Kalkulátor,
vylepšený Převodník jednotek a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
dj koli
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Nováček
Přihlášen: 07.lis.2008 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: invertor Stav: Offline Bodů: 12 |
Téma: invertor zároven mechanikalZasláno: 08.lis.2008 v 08:49 |
|
Ahoj lidi mám takovou prosbu včera sem si stáhnul autodesk invertor professinal 2008 a na officiálních stránkách autodesku psali že tam je společně s invertorem i mechanikal autocad, ale po zapnutí invertru je tam pro mě neznámé prostředí byl jsem zvyklý na autocad 2006 a byl jsem spokojeny... potřebuju kreslit pružiny šrouby hřídele a tam jde to tam nák nastavit díky moc
Upravil dj koli - 08.lis.2008 v 08:50 |
|
![]() |
|
dj koli
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Nováček
Přihlášen: 07.lis.2008 Lokalita: ČR (ÚL) Používám: invertor Stav: Offline Bodů: 12 |
Zasláno: 09.lis.2008 v 20:25 |
|
tak co pomůže mi někdo ?
|
|
![]() |
|
pepet
Zasloužilý člen
Přihlášen: 22.lis.2007 Lokalita: Slovensko Používám: Inventor 2011 Stav: Offline Bodů: 114 |
Zasláno: 10.lis.2008 v 08:13 |
|
Pokial viem tak stiahnut sa da len studentska verzia a ta neobsahuje AutoCAD, AutoCAD Mechanical a Mechanical Desktop len Inventor, ale ruku do ohna za to nedam.
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 2,328 sekund.




invertor zároven mechanikal
Možnosti tématu


