Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7157 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutoCAD 2018 kôtovanie

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
marek2012 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.čer.2012
Lokalita: Slovensko
Používám:
AUTOCAD 2012
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: AutoCAD 2018 kôtovanie
    Zasláno: 14.říj.2017 v 17:28
Zdravim.Niesom strojar, ani nic podobne, ale pokusam sa  spravit nejaky navrh .Povodne  som zacal v programe QCad  ale zase mi nevyhovuju nejake veci.
Davnejsie som robil Autocade ale v nejakych starych verziach este  .Teraz  mam 2018.No otvoril som  svoj projekt, inak je jedno ci je moj robi mi to vsade.Proste ked zoberiem nastroj kôtovanie , tak mi robi toto vid foto. Chcel som zobrat   tu medzeru ze kolko ma rozmer, ale dava mi to nejak skokavo. Akokeby  bola ina mierka ale pre kôtovanie je to  daja volovina ci ? Dik

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11730:Příkaz „Compress database“ zmizel z menu Plant3D 2018.
Tip 12030:Jak spustit AutoCAD pro Mac OS 10.14 Mojave?
Tip 11657:Kde si mohu stáhnout 32bitový Object Enabler pro AutoCAD Civil 3D 2018?
Tip 11739:Nezměněný oborový model mezi verzemi AutoCAD Map 3D 2017 a 2018.
Tip 11552:3D model v AutoCAD Plant 3D se chybně zobrazuje
Tip 12130:Při zarovnání textu v buňce reportu dojde k zamrznutí Report Creatoru.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,480 sekund.