Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6542 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVykreslování čar Autocad LT 2019

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Lu_arc Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 25.úno.2019
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autocad LT 2019
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Vykreslování čar Autocad LT 2019
    Zasláno: 25.úno.2019 v 17:45
Mockrát děkuji, funguje to :-)
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.úno.2019 v 17:40
Pokud jde o tloušťku 0.25mm (ne 25), zkuste přepnout grafický režim - viz KONFIGGRAF
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Lu_arc Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 25.úno.2019
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Autocad LT 2019
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.úno.2019 v 17:32
Dobrý den, 
prosím vás, pracuji v Autocadu LT 2019 a mám problém s vykreslováním některých typů čar (např. tečkované, čerchované atd.) Když kreslím v modelovém prostoru a zvolím tento typ čáry (např. tečkovaná, která je v nabídce autocadu) a definuji ji tloušťku větší než 25 mm, čára v modelovém prostoru zmizí a zůstane zde pouze počáteční a koncový bod. Když vypnu tlačítko pro zobrazit/skrýt tloušťku čar, čára se mi objeví, ale při uložení do pdf nebo při tisku se mi tato čára stejně nevytiskne. Zkoušela jsem tento soubor otevřít na druhém pc a tento problém jsem tam neměla. Mohli byste mi prosím poradit, v čem by tak mohl být problém? Zkoušela jsem soubor pročistit dokonce už i opravit samotný autocad, ale problém, který je pouze na mém pc, přetrvává stále.
Děkuji předem za pomoc
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11840:AutoCAD: Jak snadno přednastavit složku pro vykreslování/tisk do souboru?
Tip 1218:VIPMText entity se vykreslují tlustší/tenčí čarou. Jak se snadno zbavit nadbytečných formátovacích znaků v MTextu (v AutoCADu nebo AutoCADu LT)?
Tip 2166:VIPProč někdy AutoCAD vytvoří podstatně větší .PLT soubor pro tisk?
Tip 1005:Hranatá písmena jsou na plotru vykreslována s prodlouženými, ostrými špičkami.
Tip 3581:Volba "Měřítko i pro tloušťku čar" je zašedlá. Jak zvětšit/zmenšit tloušťky čar?
Tip 4366:HP DesignJet nereaguje na nastavení tlouštěk čar z CAD aplikace.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,803 sekund.