ARKANCE - globální Platinum partner Autodesk ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 121.500 registrovaných u nás, celkem 1.116.000 registrovaných (CZ+EN). Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky.
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

?
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností

CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Ukázka použití AI v Autodesk Fusion

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22136
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Vladimír Michl Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Ukázka použití AI v Autodesk Fusion
    Zasláno: 8 hodin 6 minut zpět v 11:27
Ukázka generování geometrie pomocí AI funkcí nové verze modulu Autodesk Assistant v nejnovějším buildu CAD/CAM aplikace Autodesk Fusion.

Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
Zpět nahoru
Honza Lichý Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 26.dub.2021
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
Fusion
Stav: Offline
Bodů: 13
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Honza Lichý Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 3 hodin 50 minut zpět v 15:43
Zajímavé, neuměl jsem si moc představit jak to bude fungovat. Je to opravdu 10x pomalejší než ukazuje video? Bude to na rychlejším počítači rychlejší?
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
ARKANCE

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Implementujeme řešení Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 22136
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Vladimír Michl Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 2 hodin 59 minut zpět v 16:34
Ano, komunikace jednotlivých vymyšlených kroků s MCP serverem je relativně pomalá. Rychlost počítače ani spojení na tom moc nezmění, změnit to ale mohou změny AI komunikace, tedy další vývoj této funkce AI Asistenta.
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - arkance.world
(podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12159:VIPSnadný převod souborů SVG, CGM, VSD nebo AI do AutoCADu. Převod DWG-DXF.
Tip 14926:Využijte výhody AI – automatické výkresy v Autodesk Fusion.
Tip 10295:Použití cloud renderingu ve Fusion 360.
Tip 14293:Usnadnění návrhu elektroniky ve Fusion - vyhledání, ceny, schemata zapojení součástek.
Tip 7960:Přímá editace libovolných 3D modelů v AutoCADu i Inventoru.
Tip 13035:Jak ve Fusion 360 vytvářet seřizovací listy pro výrobu?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,367 sekund.