Děkujeme za účast na konferenci CADfórum 2025 - podívejte se na reportáž
Přes 120.000 registrovaných u nás, celkem 1.105.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků.
Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor a
proměnné prostředí AutoCADu.
Diskuzní fórum, poradna
?CAD diskuze, rady, výměna zkušeností
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, 3ds Max, Vault a s dalšími CAD/BIM/PDM aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy ARKANCE (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.arkance-systems.cz
|
Odpovědět
|
archiv |
| Autor | |
sittam
Nováček
Přihlášen: 27.říj.2006 Lokalita: Slovensko Používám: Autocad2006 Stav: Offline Bodů: 8 |
Téma: Premietanie CAD vykresov na stolZasláno: 23.kvě.2011 v 14:44 |
|
Dobry den, mozno mate s nasledujucim problemom niekto vacsie skusenosti a poradite mi.
Potreboval by som premietat AutoCAD vykres na stol tak, aby sa nakreslena suciastka premietala na stol v mierke 1:1. Da sa pouzit univerzalny projektor s nejakym specialnym stojanom na stol (stojany som videl len do stropu alebo steny)? Alebo su na to nejake samostatne zariadenia, resp nejake stoly so zabudovanou velkou obrazovkou? Vdaka za pomoc. |
|
![]() |
|
Mikemamm
TOP uživatel
Přihlášen: 26.dub.2005 Lokalita: ČR (JM) Používám: Autocad 2020 lt Stav: Offline Bodů: 731 |
Zasláno: 23.kvě.2011 v 19:53 |
|
Určitě by to šlo přes projektor a "vykalibrovat" si zobrazení na měřítko 1:1, ale pokud to chcete mít jako pracovní "vyýkres" či něco přikládat na stůl, tak to asi vhodné řešení není, protože si akorát budete věcmi, rukama stínit.
To by bylo asi řešení pomocí obrazovku pod stolem - napadá mě jednoduchá věc - LCD monitor, TV pod skleněný stůl napojen jako sekundární monitor. Ale také by mne zajímalo, zda se něco takového vkuse vyrábí.... zajímavé |
|
![]() |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor
ARKANCE Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Implementujeme řešení Autodesk Stav: Offline Bodů: 22032 |
Zasláno: 23.kvě.2011 v 22:30 |
|
Myslíte něco jako Microsoft Surface?
Nešlo by to spíš řešit standardním podsvícením rastrového obrázku (nebo PDF souboru) uvnitř AutoCADu?
|
|
![]() |
|
sittam
Nováček
Přihlášen: 27.říj.2006 Lokalita: Slovensko Používám: Autocad2006 Stav: Offline Bodů: 8 |
Zasláno: 24.kvě.2011 v 09:13 |
|
Pouzit monitor pod stol alebo MS surface, nad tym som tiez uvazoval, len tam je riziko, znicenia, ked na to polozim kovovu suciastku. Vyrobit "na kolene" sa takato suprava da.
|
|
![]() |
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět
|
|
| Přejít na fórum | Oprávnění fóra ![]() Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,148 sekund.




Premietanie CAD vykresov na stol
Možnosti tématu

